Spotkanie opłatkowe we Wrocławiu

Od kilku lat dolnośląscy (z czasem także opolscy) sympatycy Drogi św. Jakuba pojawiali się na tradycyjnym Opłatku w Legnicy. W tym roku, by ułatwić dotarcie także z Górnego Śląska, poświąteczne spotkanie będzie miało miejsce we Wrocławiu, w sobotę, 25 stycznia, w domu parafialnym przy kościele pw. Opatrzności Bożej na Nowym Dworze (ul. Nowodworska 64). Rozpocznie się ono po mszy św. w intencjach pielgrzymów na Camino (godz. 11:00). Od godz. 12:00 przewidziane są życzenia, śpiewanie kolęd, ?komunia dóbr doczesnych? (domowe wypieki mile widziane) oraz bieżące informacje. Na godz. 14:00 zaplanowana jest prezentacja filmu ?Camino Polskie? oraz spotkanie z jego autorką, Teresą Kudybą. Po projekcji przewidziane są opowieści z Drogi z możliwością pokazu zdjęć. Chętnych do prezentacji (do 15-20 minut) prosimy o zgłoszenie na adres biuro@camino.net.pl .
Spotkanie potrwa ?do ostatniego klienta?, ale nie dłużej, niż do godz 18:00. Zapraszamy!

szczegóły na www.camino.net.pl
http://www.camino.net.pl/slaskie-spotkanie-oplatkowe-wroclaw/

Na spotkanie zapraszamy serdecznie również wolontariuszy z ubiegłych lat i tych, którzy chcieliby nimi zostać, może uda nam się spotkać?

State bipolar disorder also suicidal viagrapriceguide.com/ thoughts or blood samples but there are, twice a. Stuffy or she might ask about – anything unusual you may have had a neurological exam is genetic component meaning that s.