Projektujemy idealną poczekalnie do biura

Poczekalnia to miejsce, gdzie twój klient będzie spędzać dosyć sporo czasu, w zależności od firmy bądź instytucji, którą prowadzisz. Ale jak wybrać idealne meble do poczekalni, które spełnią wszystkie wymogi twoich klientów i sprawią, że miło będą sobie kojarzyć twoją firmę? A może prowadzisz gabinet prywatny, gdzie twoi pacjenci, denerwując się diagnozą, narażeni są na niedogodności podczas długiego oczekiwania na swoją kolej? Jak zadbać o ich maksymalny komfort?

Sofy, fotele czy ławki?

Wiele zależy od twoich klientów. Jeśli zależy ci na komforcie oczekujących, możesz przeprowadzić ankietę lub zapytać specjalistę – architekta wnętrz, który zna się na ergonomii takich pomieszczeń – jakie meble należy wybrać. Przede wszystkim kieruj się dobrej klienta lub pacjenta. Zwróć uwagę na to, jak długo ludzie spędzając czas na twojej poczekalni, jak wiele miejsca potrzebują, aby poczuć się tam w miarę komfortowo, jakie kolory sprawiają, że otoczenie staje się bardziej przyjazne nawet w miejscach, gdzie przebywa na raz wielu ludzi. Lecz spójna stylistycznie przestrzeń w poczekalni, również jest ważna, dlatego wprowadź do wnętrza jednolitą stylizację.

Fotel do poczekalni – ciekawy i wygodny pomysł

Fotel do poczekalni, to jedne z najczęściej wybieranych przez oczekujących meble, zapewniające komfort siedzenia. Wygodne, profilowane oparcie zapewniające komfort podczas długich godzin oczekiwania, podłokietniki dostosowane do budowy ciała ludzkiego, kolor, materiał – wszystko to powinno mieć wpływ na twój wybór. Ciekawym rozwiązaniem jest fotel z rozkładanym pulpitem, na którym można położyć laptop.

Ławki do poczekalni – idealne do dużych pomieszczeń

Jeśli poszukujesz mebli, które postawisz w poczekalni, w której klient nie spędza jednak długich godzin, możesz zdecydować się na nieco prostsze rozwiązanie. Ale jaka jest najlepsza ławka do poczekalni, taka która wydziela oczekującemu pewną przestrzeń, lecz nieprzesadnie izoluje. Przecież siedzące obok siebie pacjentki, mogą sobie w trakcie czekania na swoją kolej, po prostu porozmawiać, aby czas upłynął szybciej.

Sofy do poczekalni – luksus o którym warto pomyśleć

Twoi klienci zasługują na specjalne traktowanie, aby poczuć się w elitarnej strefie komfortu? Zdecyduj się na nieco więcej luksusu. Tapicerowana, miękka sofa do poczekalni to idealne rozwiązanie dla kancelarii adwokackiej, elitarnego salonu fryzjerskiego czy butiku. Jeśli zależy ci na podkreśleniu klimatu zdecyduj się na meble z chromowany detalami oraz eleganckimi nóżkami. Każdy szczegół jest tutaj istotny!

Kanapy do biura – każda nowoczesna firma powinna taką mieć

Twoich klienci potrzebują wygodny lecz w niego bardziej stonowanym tonie? Nieformalna, prosta, kanapa do biura, gdzie będziesz omawiać z klientem projekt, będzie w tym wypadku idealna. Prostota niesie za sobą pewnego rodzaju klasyczną powagę, pozwala skupić się na danym zadaniu, na przykład na wyborze projektu mieszkania czy domu. Kanapa biurowa to dobre rozwiązanie dla biur architektonicznych – wprowadzi ona atmosferę rzeczowości i profesjonalizmu w czystej postaci. Kolor również jest ważny – dobierz stonowane barwy, jeśli chcesz wzbudzić w kliencie spokój, zaś jeśli chcesz pobudzić jego wyobraźnię wprowadź w tym miejscu nieco bardziej odważne i pobudzające fantazję barwy.
A może zwyczajne krzesła?

Krzesła do poczekalni to rozwiązanie komfortowe i elastyczne. Klient przecież może postawić krzesło tam, gdzie chce! Poza tym zawsze można wyciągnąć z zaplecza dodatkowe krzesło, jeśli w poczekalni nagle zrobi się zbyt tłoczno.